Láďa vyrobí originální závěsné květináče z nepotřebných věcí, které by ostatní vyhodili

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Sukulenty vyniknou v originálních závěsných květináčích
Sukulenty vyniknou v originálních závěsných květináčích
archiv FTV Prima

reklama

Abychom hned zkraje navnadili svoje chuťové pohárky, vyrazíme s Láďou na návštěvu do Orlických hor za kutilem Milošem, který si na zahradě postavil skvělou udírnu. A to, jak klobásky či bůček z ní chutnají, neomylně poznáme z Láďova výrazu. Už v pohádkách Tisíce a jedné noci je prý zmíněn koriandr, který nám dokáže ulehčit při potížích s trávením. V Láďově domácí lékárně z něj uvaříme čaj a připravíme víno. Další nezapomenutelnou dobrotu Láďa ochutná u věrné divačky Marcelky Gurové, která nám prozradí svůj recept na pikantní kuře na feferonech.

Kutil Miloš si postavil domácí udírnu
Autor: archiv FTV Prima Kutil Miloš si postavil domácí udírnu

V Láďově dílně zužitkujeme vysloužilé naběračky a cedníky na výrobu stylových závěsných květináčů na sukulenty. Pro zahrádkáře bude mít Láďa tip, jak se zbavit svilušek. O tom, že dobré mlsání nemusí být drahé ani náročné na přípravu, nás Láďa přesvědčí svým vychytaným receptem na moučník s výmluvným názvem buchta líné ženy.

V domácí lékárně nesmí chybět ani koriandr
Autor: archiv FTV Prima V domácí lékárně nesmí chybět ani koriandr

Sledujte v neděli 12. června 2022 ve 13.05 na Primě!

reklama

reklama