Láďa využije sezony švestek a upeče skvělou buchtu

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Další recept na fofr buchtu je tady, tentokrát Láďa využije úrodu švestek
Další recept na fofr buchtu je tady, tentokrát Láďa využije úrodu švestek
archiv FTV Prima

reklama

První podzimní neděli si zpestříme výletem do Liberce. Tam žije pan Josef Licehamel, který vyrábí dokonalé modely starých domů podle skutečných, památkově chráněných objektů. Ty jsou natolik hodnověrné, že vám stejně jako Láďovi zcela určitě vyrazí dech. Jako další osvědčený prostředek, který má každý po ruce, nám Láďa ve své domácí lékárně představí sůl. Divačka Marcelka Gurová vytáhne i tentokráte eso z rukávu v podobě receptu na specialitu s názvem Hugo těstoviny.

Hugo těstoviny jsou ideální třeba jako rychlá večeře
Autor: archiv FTV Prima Hugo těstoviny jsou ideální třeba jako rychlá večeře

V Láďově dílně popustíme uzdu svojí fantazii a vytvoříme půvabnou dekoraci na chalupu ze starého plechového nádobí. Kreativního vyžití budeme mít dostatek i při výrobě vychytaného podzimního věnce z kousku kartonu a nasbíraného přírodního materiálu. Že jste ještě nestihli napéct na neděli? S Láďovým levným a rychlým receptem na drobenkovou fofr buchtu se švestkami máte moučník na svátečním stole cobydup.

Staré plechové nádobí nevyhazujte, poslouží jako skvělá dekorace
Autor: archiv FTV Prima Staré plechové nádobí nevyhazujte, poslouží jako skvělá dekorace

Sledujte v neděli 25. září 2022 v 14.10 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!