Líbí se vám věnec z korkových zátek? Návod se dozvíte v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vychytávky Ládi Hrušky: netradiční věnec z korkových zátek
Vychytávky Ládi Hrušky: netradiční věnec z korkových zátek
archiv FTV Prima

reklama

V úvodu dalšího dílu nám Láďa Hruška připomene, že bychom rozhodně neměli vyhazovat kávovou sedlinu, která je výborným pomocníkem na vycídění mastného nádobí i jako výživná zálivka na pokojové květiny. Každý touží mít lesklé a zdravé vlasy, a proto dopřejeme svým vlasům péči v podobě domácího olivového šamponu bez konzervantů a chemikálií. Paní Olga Kodajová, která žije napůl v Česku a napůl ve Španělsku, nám prozradí recept na vynikající tradiční španělskou studenou polévku gaspacho. Nejen při vaření polévky se bude hodit Láďova vychytávka na lisování česneku.

Vychytávky Ládi Hrušky: komoda ze starého šuplíku
Autor: archiv FTV Prima Vychytávky Ládi Hrušky: komoda ze starého šuplíku

Vyrobíme si komodu ze starého šuplíku a paní Morkusová nás bude inspirovat svým bydlením ve stylu Provence. V sérii věnované originálním dárkům pomyslíme tentokráte na táty. A netradiční bude také věnec z korkových zátek či dekorace ze zlatého podzimního listí zakonzervovaného ve vosku. Na závěr doplníme spotřebovanou energii vydatným a chutným jídlem – Láďovou verzí na švýcarské sýrové fondue.

Sledujte v neděli 11. listopadu ve 12.45 na Primě!

Prima Nápady

Více nápadů a vychytávek najdete ZDE

reklama

reklama