Navštivte s Láďou Hruškou v jeho Vychytávkách Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu každou neděli odpoledne pro vás.
Navštivte Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty
Navštivte Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty
archiv FTV Prima

reklama

Nejen děti, ale i někteří dospělí si rádi hrají, a tak s Láďou navštívíme Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty, který vymýšlí a ručně vyrábí fantastické deskové hry. A nezůstane tentokráte pouze u jedné návštěvy. Vydáme se také za šikovným kutilem Matějem Vamberou, který sám vyprojektoval a vyrobil své dceři dokonalé dětské hřiště, a za Romanem Pravcem, který zase vyrobil své manželce obytný karavan z obyčejné dodávky. Pokud jsou pro vás skvělé nápady a šikovné ruce inspirující, možná se rádi sami zapojíte a vyrobíte si spolu s Láďou Hruškou vychytaný minidřevník z tvárnice či originální servírovací prkénko na chipsy a dip.

Vyrobte si podle našeho návodu servírovací prkénko na chipsy a dip
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si podle našeho návodu servírovací prkénko na chipsy a dip

Pro své děti se můžete stát hrdiny dne, vykouzlíte-li zábavný sliz z mýdla. Abychom zahnali malý hlad, a přitom příliš nehřešili, bude se nám hodit recept na vynikající kuřecí salát s červenou řepou. Na závěr si k nedělní kávě upečeme oblíbenou bábovku.

Upečte si oblíbenou bábovku podle našeho receptu
Autor: archiv FTV Prima Upečte si oblíbenou bábovku podle našeho receptu

Sledujte 2. června ve 12.50 na Primě!

Vice inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!