Ohniště můžete postavit i z obyčejné palety a škopku

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Ze staré palety a vysloužilého škopku vyrobíte přenosné ohniště
Ze staré palety a vysloužilého škopku vyrobíte přenosné ohniště
archiv FTV Prima

reklama

Sezóna much a komárů je tu, a tak vám Láďa společně s Radkou předvedou, jak na krásnou moskytiéru do oken ze starých záclon. S Pavlem Zemanem se vrhneme na výrobu vychytaného stojanu na slunečník, vhodného pro každou zahradu. A pokud vám k zahradnímu posezení chybí pořádné ohniště, Láďa vám poradí, jak si ho ze starého škopku a palety snadno vyrobit. Opékat buřty tak letos může opravdu každý. Nebude chybět ani Láďova pohotovost, v níž vám prozradíme, jak nastrouhat sýr bez toho, aby by se struhadlo ušpinilo.

Ze staré záclony si můžete vyrobit moskytiéru
Autor: archiv FTV Prima Ze staré záclony si můžete vyrobit moskytiéru

A protože úspora peněz se hodí úplně vždycky, Láďa vám ukáže, jak si vyrobit svou vlastní vůni do sušičky. Zvládnete to sami a téměř zadarmo. Samozřejmě nebudou chybět ani Láďovy vychytané recepty. Dnes to budou rychlá a jednoduchá zmrzlina nebo karbanátky pro štíhlý pas.

V parném létě oceníte domácí zmrzlinu
Autor: archiv FTV Prima V parném létě oceníte domácí zmrzlinu

Sledujte v neděli 24. května 2020 ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama