Paní Věra se podělila o recept na smetanové řezy s kokosem

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
K nedělní kávě si upečte výborný zákusek
K nedělní kávě si upečte výborný zákusek
archiv FTV Prima

reklama

Pan František má zlaté české ručičky, a představí tak svého vlastnoručně sestaveného pomocníka – štípačku a šikovný špalíkovač. Tentokrát si v Láďově domácí lékárně posvítíme na špatnou náladu, stres a s ním spojenou nespavost – s obojím pomůže mučenka obrovská. Paní Věra se podělí o recept na smetanové řezy s kokosem, po kterých se na talířku jen zapráší.

Recyklujte stará struhadla, vyrobte z nich stojánek na kuchyňské náčiní
Autor: archiv FTV Prima Recyklujte stará struhadla, vyrobte z nich stojánek na kuchyňské náčiní

I stará struhadla se dají zrecyklovat. Podle Láďova návodu si z nich snadno vyrobíte stojánek na kuchyňské náčiní. Podíváme se i do zahrádky a připravíme hned několik skvělých hnojiv pro naše rostliny, na která navíc všechny ingredience budete mít doma. Poradíme i, na jaké škůdce a choroby si teď dávat pozor. Na závěr pak jako vždy dojde na Láďův recept, a to na bábovku kondenzačku, hotovou za deset minut.

Hnojivo pro rostliny vyrobíte z toho, co máte doma
Autor: archiv FTV Prima Hnojivo pro rostliny vyrobíte z toho, co máte doma

Sledujte v neděli 18. dubna ve 13.10 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!