Parádní krmicí stanici pro psa vyrobí Láďa z obyčejného skateboardu

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Krmicí stanice pro psy ze starého skateboardu
Krmicí stanice pro psy ze starého skateboardu
archiv FTV Prima

reklama

Je tu další porce vychytaných topů, rad a triků. Rubrika Šetři s Láďou poradí, jak si vyrobit vychytané koření do polévky ze slupek od zeleniny. Kutil Standa předvede umělecká díla, která vytváří z obyčejných lopatek a lopat. Ředkev je dalším pomocníkem, kterého představíme v Láďově domácí lékárně, kde z ní vyrobíme sirup.

Okrasný věnec s příběhem
Autor: archiv FTV Prima Okrasný věnec s příběhem

Divačka Ivana se podělí o recept na vynikající melounové carpaccio naslano. Nový život vdechne Láďa v dílně starému skateboardu, ze kterého vyrobí vychytaný držák na psí misky. Chybět nebude ani tentokrát Pošta pro Láďu. S paní Alenkou se Láďa pustí do výroby okrasného věnce s příběhem. A na závěr Láďa předvede svůj recept na játrový řízek.

Vychytaný játrový řízek
Autor: archiv FTV Prima Vychytaný játrový řízek

Vychytávky Ládi Hrušky kromě oblíbených návštěv českých kutilů a žen kutilek, představování nejrůznějších léčivých rostlin, bylinek, ale i ovoce či zeleniny v Láďově domácí lékárně a receptů jak z diváckého Rodinného stříbra, tak přímo z Láďovy kuchyně nabídnou novou rubriku Šetříme s Láďou Hruškou.

Sledujte v neděli 7. května 2023 v 13.20 na Primě!

reklama

reklama