Pověste si oblečení na stylový věšák podle Ládi

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vychytaný dřevěný věšák
Vychytaný dřevěný věšák
archiv FTV Prima

reklama

Šetři s Láďou ukáže, jak vychytaně využít sklenice se zbytky medu či marmelády a jejich obsah zužitkovat na výrobu chutných nápojů. Kutil Jaromír předvede svůj vytuněný traktor-bagr i se špalíkovačkou vyrobenou ze staré popelnice. Láďova domácí lékárna se zaměří na špenát – výživnou zeleninu s celou abecedou vitaminů i minerálů, ze které Láďa připraví smoothie posilující srdce i mozek.

Pečené kuře je oblíbená pochoutka
Autor: archiv FTV Prima Pečené kuře je oblíbená pochoutka

Divačka Marcelka se podělí o vychytaný recept na zapečené kuře s nasekaným potrubím. Z náletového jasanu a pařezu Láďa v dílně vykouzlí vychytaný věšák. Dojde i na Poštu pro Láďu. Paní Maruška ukáže, co všechno se dá vyrobit z prázdných plechovek – od ozdobných kabelek po úložné košíky. V kuchyni Láďa usmaží chlebo-sendvič ve vajíčku z jedné pánvičky.

Stará plechovka dostane nový kabátek
Autor: archiv FTV Prima Stará plechovka dostane nový kabátek

Vychytávky Ládi Hrušky kromě oblíbených návštěv českých kutilů a žen kutilek, představování nejrůznějších léčivých rostlin, bylinek, ale i ovoce či zeleniny v Láďově domácí lékárně a receptů jak z diváckého Rodinného stříbra, tak přímo z Láďovy kuchyně nabídnou novou rubriku Šetříme s Láďou Hruškou.

Sledujte v neděli 28. května 2023 v 13.00 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!