Připravte si výzdobu na stůl z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu každou neděli odpoledne pro vás.
Připravte si výzdobu na stůl z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky
Připravte si výzdobu na stůl z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky
archiv FTV Prima

Při svých procházkách probouzející se jarní přírodou jistě narazíte na dostatek materiálu, který můžete použít na vychytanou výzdobu na stůl s názvem jaro na prkýnku. Anebo si zajděte na suchou loňskou trávu a vyrobte si půvabné jarní slepičky ze sena. K blížící se lidové tradici pálení čarodějnic o filipojakubské noci si připravíme dekoraci veselé koště. Ten, komu již dosloužily jeho oblíbené kalhoty, jistě ocení vtipný květináč ze starých džínů. Slepičkám se zase bude líbit luxusní zateplený, a navíc pojízdný kurník.

Vyrobte si půvabné jarní slepičky ze sena
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si půvabné jarní slepičky ze sena

Zajdeme také na návštěvu za řezbářem Stanislavem Juhasem, který nám představí své řemeslo. Jako inspirace pro nedělní oběd může být chutný recept na řízek na čínský způsob. A protože po čtyřicetidenním masopustu si už zase můžeme dopřávat, uděláme si zásoby ve formě sušeného masíčka.

Uvařte si k obědu řízky na čínský způsob
Autor: archiv FTV Prima Uvařte si k obědu řízky na čínský způsob

Sledujte 28. dubna ve 12.40 na Primě!

Více nápadů a vychytávek najdete na webu pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.

reklama