Rychlý recept na cuketové kuličky prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, premiérové díly pořadu Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu opět pro vás každou neděli odpoledne.
Vychytávky Ládi Hrušky: bleskurychlé cuketové kuličky s česnekovým dipem
Vychytávky Ládi Hrušky: bleskurychlé cuketové kuličky s česnekovým dipem
archiv FTV Prima

reklama

V úvodní vychytávce nakoukneme s Láďou Hruškou opět pod pokličku osvědčených babských rad a dozvíme se, jak si uchovat mladistvý a svěží vzhled pleti díky masce z vinných hroznů. Spolu s Pavlem Zemanem vyrobí Láďa krásnou patinovanou lavičku ze starých židlí. Znovuobjevíme prastarý recept na kvalitní sekanou a při vaření se nám bude jistě hodit praktický rustikální stojan na papírovou kuchyňskou utěrku. Vaši zvědavost určitě přitáhne i vychytaná zahrádka na balících slámy.

Vychytávky Ládi Hrušky: originální zahrádka na balících slámy
Autor: archiv FTV Prima Vychytávky Ládi Hrušky: originální zahrádka na balících slámy

Nebojte se začátku školy – sešity už máme zabalené od minule, tentokrát nás čeká snadný způsob balení učebnic. Získáme také odborné kynologické rady, jak přimět svého pejska k tomu, aby se rád koupal ve vodě. A při té příležitosti mu vyrobíme speciální šampon z čistě přírodních surovin. Na závěr nám Láďa prozradí svůj recept na chutné, a přitom bleskurychlé cuketové kuličky s česnekovým dipem.

Sledujte v neděli 16. září ve 12.50 na Primě!

Prima Nápady

Více nápadů a vychytávek najdete ZDE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!