Udělejte si truhlík z pneumatik! Návod prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, premiérové díly pořadu Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu opět pro vás každou neděli odpoledne.
Vychytávky Ládi Hrušky: květináče z pneumatik
Vychytávky Ládi Hrušky: květináče z pneumatik
archiv FTV Prima

reklama

Těšit se můžete hned na dvě zbrusu nová témata, a to Vychytávky pro děti, které přinesou nejrůznější tipy a rady pro ty nejmenší od balení sešitů do školy, až po vychytané účesy pro malé slečny. Stylové bydlení potom nahlédne do světa interiérů i exteriérů a tradice šikovných českých rukou. Chybět samozřejmě nebudou pravidelné rubriky Rodinné stříbro s celou řadou nejrůznějších receptů od diváků nebo třeba soutěž Prima kutil. Zde se můžete podívat na upoutávku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vychytávky Ládi Hrušky 2018 (18) - upoutávka

Co přinese nedělní premiérový díl pořadu Vychytávky Ládi Hrušky? V prvním podzimním díle pořadu Vychytávky Ládi Hrušky se můžete těšit na návštěvu japonské zahrady, na přípravu cizrnových placiček s celerovou pomazánkou, výrobu tymiánového léku proti oparům, truhlíku z pneumatik, netradiční kytice z knoflíků a stuh nebo klíčenky ze špuntů. A nakonec Láďa Hruška představí vychytaný recept na domácí melounovou limonádu.

Vychytávky Ládi Hrušky: vychytávky pro děti
Autor: archiv FTV Prima Vychytávky Ládi Hrušky: vychytávky pro děti

Vychytávky pro děti představí nápady na gumičkové účesy pro mladé slečny, které jistě ocení i dospělí při přípravě ratolestí na první školní den.

Sledujte v neděli 2. září ve 12.40 na Primě!

Prima Nápady

Více nápadů a vychytávek najdete ZDE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!