Upcyklace jak má být. Výsledkem jsou roztomilí medvědi

Ať už s oblibou vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu každou neděli odpoledne pro vás.
Ze starých svetrů se rodí medvědi jako živí
Ze starých svetrů se rodí medvědi jako živí
archiv FTV Prima

reklama

Vskutku netradiční využití vodovodních a kanalizačních trubek předvede kutil Vláďa, který v nich vychytaně pěstuje jahody a bylinky. V Láďově domácí lékárně připravíme tymiánovou mast, která v létě přijde vhod na zklidnění hmyzích štípanců a bodanců. Čeká nás Den dětí, a protože se jeho oslava nemůže obejít bez dortu, s paní Terezou se pustíme do pečení dětského dortu s překvapením. V dílně Láďa zrecykluje starou židli a vyrobí z ní šikovnou domácí tabulo-nástěnku 2 v 1.

Bylinky a jahody pěstované v plastových trubkách? A proč ne?
Autor: archiv FTV Prima Bylinky a jahody pěstované v plastových trubkách? A proč ne?

Tradičně nebude chybět Pošta pro Láďu plná vašich vychytávek a výrobků. Na návštěvu zajedeme za paní Hankou z Ústěku, která vyrábí medvědy ze starých svetrů, látek a nepoužívaných knoflíků. Na závěr Láďa doslova vykouzlí petrželkovo-houskové knedlíky, které jsou nadýchané i bez droždí!

Tymiánová mast rozhodně nesmí ve vaší domácí lékárně chybět!
Autor: archiv FTV Prima Tymiánová mast rozhodně nesmí ve vaší domácí lékárně chybět!

Sledujte v neděli 29. května 2022 ve 12.55 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!