Uvařte si s Láďou Hruškou rajskou jako od babičky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Nové díly oblíbených Vychytávek Ládi Hrušky jsou tu!
Nové díly oblíbených Vychytávek Ládi Hrušky jsou tu!
archiv FTV Prima

reklama

Už je to tady! První letošní premiérový díl Vychytávek Ládi Hrušky vás pozve na sjezdovku. A ne jen tak ledajakou. Pan Vladimír si totiž na zahradě vyrobil pro vnoučata vlastní lyžařský vlek! Není divu, že v dnešní době dopadá na spoustu lidí jarní únava či špatná nálada. V nové rubrice Láďova domácí lékárna proto ukážeme na obojí nečekaný lék s širokým použitím – eukalyptus. Rodinné stříbro v podobě severočeské rajské omáčky podle receptu po babičce představí divačka Marcela.

Čeká na vás nová rubrika - Láďova domácí lékárna
Autor: archiv FTV Prima Čeká na vás nová rubrika - Láďova domácí lékárna

Vychytaně využít můžete doma i staré lyže, které doteď překážely na půdě nebo ve sklepě. Láďa má návod, jak z nich udělat praktický stojan na dřevo. Jaro klepe na dveře, a tak je čas zandat vánoční výzdobu a vyrobit nějakou novou – svěží, jarní! Originálním nápadem jsou třeba věnce z těstovin, na které má návod paní Lenka. Dojde samozřejmě i na Láďův recept, tentokrát na rychlý pětiminutový jablečný koláč.

Ze starých lyží si vyrobte praktický stojan na dřevo
Autor: archiv FTV Prima Ze starých lyží si vyrobte praktický stojan na dřevo

Sledujte v neděli 7. března ve 13:05 na Primě!

reklama

reklama