V boji proti nachlazení i dalším nemocem nám pomohou citrusy

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, s oblibou chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Citrusy překvapí svojí léčivou silou
Citrusy překvapí svojí léčivou silou
archiv FTV Prima

reklama

Kutil Filip předvede v dalším dílu Vychytávek, jak vyrábí drobná a překrásná letadýlka ze starých svíček z auta. Obzvlášť teď na podzim oceníte další rady z Láďovy domácí lékárny, ve které se tentokrát zaměří na léčivé účinky citrusů. Pokud na poslední chvíli chcete vyrábět dětem adventní kalendář, zachránit vás může jednoduchý návod divačky Bohunky na kapsičkový kalendář, který naplní adventními sušenkami podle vlastního receptu.

Staré automobilové svíčky poslouží jako materiál k výrobě letadýlek
Autor: archiv FTV Prima Staré automobilové svíčky poslouží jako materiál k výrobě letadýlek

Starý rám od obrazu promění v dílně Láďa ve vychytanou vánoční dekoraci. Další inspiraci na sváteční dekorace, ale nejen to, přinese i Pošta pro Láďu. Paní Pavla předvede, jak si ze starých papírových zbytků vyrobit krásné loutky. Nevšední, sváteční a vychytanou větrníkovou bábovku upeče Láďa na samotný závěr dílu.

Upečte si netradiční bábovku
Autor: archiv FTV Prima Upečte si netradiční bábovku

Sledujte v neděli 27. listopadu 6. března 2022 v 13.10 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!