Ve Vychytávkách nás Láďa naučí péct vánoční sušenky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Upečte si vánoční sušenky podle Ládi Hrušky
Upečte si vánoční sušenky podle Ládi Hrušky
archiv FTV Prima

reklama

Druhá svíčka na adventním věnci, kterou tuto neděli zapálíme, symbolizuje mír a krásná vánoční dekorace do truhlíku z toho, co naše zahrada a dům dá, bude zase vypovídat o tom, že jsme dobří hospodáři a umíme využívat místní zdroje. V předvánočním čase si přijdou na své všichni, kteří rádi zdobí svůj byt a dům roztomilými maličkostmi, jako je třeba vychytaný svícen ze zavařovačky a starého svetru nebo vánoční bota Santa Clause z PET láhve. Obdiv kolemjdoucích vzbudí také dřevěný jelen, kterého si vyrobíme s Láďou z polínek a který se bude krásně vyjímat venku přede dveřmi. Za oknem zase parádu udělá ozdobný vánoční zvon z plastového květináče.

Dřevěný jelen se bude vyjímat před venkovními dveřmi
Autor: archiv FTV Prima Dřevěný jelen se bude vyjímat před venkovními dveřmi

Ke slavnostní atmosféře patří rovněž sváteční jídlo, a tak se naučíme rychlé bramborové knedlíky, které jsou tak jednoduché, že je nikdo nepokazí. A o nic složitější nejsou ani vánoční sušenky podle Ládi Hrušky.

Více inspirace najdete také na webu www.primadoma.cz.

Sledujte 8. prosince ve 12.50 na Primě!

reklama

reklama