Ve Vychytávkách ochutnáme vynikající štiku na bramborách

Ať už ve své dílně rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní dávno vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vyzkoušejte recept na štiku na bramborách se zelným salátem
Vyzkoušejte recept na štiku na bramborách se zelným salátem
archiv FTV Prima

reklama

V letošním posledním dílu budou Láďu přecházet oči z unikátní sbírky vánočních ozdob z celého světa, kterou se může pyšnit pan Holásek z Olomouce. V Láďově domácí lékárně uvaříme čaj z borovicového jehličí, který má dezinfekční a protizánětlivé účinky. Pochutnáme si na rodinném receptu divačky Laďky, která nám naservíruje vynikající štiku na bramborách se zelným salátem plným vitaminů. V dílně uvidíme, jak vyrobit stylový svícen ze staré lampy a formičky na cukroví, který se bude pěkně vyjímat na štědrovečerním stole.

Uvařte si zdravý čaj z borovicového jehličí
Autor: archiv FTV Prima Uvařte si zdravý čaj z borovicového jehličí

Načerpáme inspiraci od Lenky Kinzlové na tvoření mozaiky z rozbitého porcelánu. A konečně se také dozvíme, kdo je vítězem soutěže Prima kutil! Nepřijdeme ovšem ani o Láďův rychlý a levný recept, který se před Vánoci bude obzvlášť hodit – na jemnou a krémovou rybí polévku bez kostí.

Vyrobte si originální stylový svícen
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si originální stylový svícen

Sledujte v neděli 19. prosince 2021 v 13.10 na Primě!

reklama

reklama