Ve Vychytávkách se dozvíte, co to jsou psí dočasky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Víte, co to jsou psí dočasky?
Víte, co to jsou psí dočasky?
archiv FTV Prima

reklama

První zmínky o zdobených skořápkách pochází už z pravěku a tato krásná tradice se v Česku drží dodnes. Jednou z největších sběratelek kraslic je paní Anna, která Láďu pozvala na návštěvu. Láďova domácí lékárna představí zázrak přírody jménem migrénovník, který vás zbaví bolesti hlavy během pár minut. Paní Zdena se podělí o skvělý recept na (nejen) velikonoční perníčky i s vychytaným zdobením.

Láďa navštívil sběratelku kraslic
Autor: archiv FTV Prima Láďa navštívil sběratelku kraslic

Nový život můžete vdechnout i starým šatním ramínkům – vyrobte si z nich šikovný odkapávač na nádobí. Paní Lenka představí psí dočasky – dočasnou péči pro pejsky, pro něž není vhodné umístění v útulku a před adopcí potřebují speciální péči. Společně s Láďou pak nabídnou k adopci akční fenku Terinku, která už si zahrála i ve filmu. Díl zakončí Láďův prima tip na rychlou večeři v podobě zelníku na plech.

Z ramínek vyrobíte odkapávač na nádobí
Autor: archiv FTV Prima Z ramínek vyrobíte odkapávač na nádobí

Sledujte v neděli 4. dubna ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama