Ve Vychytávkách se vydáme za tajemstvím minizahrádek ve skleněných nádobách

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás po zimní přestávce zpět, každou neděli odpoledne.
Chcete si vytvořit minizahrádku ve skleněné nádobě?
Chcete si vytvořit minizahrádku ve skleněné nádobě?
archiv FTV Prima

reklama

Spolu s přicházejícím jarem se na obrazovky vracejí také první letošní Vychytávky, ve kterých nám Láďa Hruška prozradí, jak udržovat svůj domov jako ze škatulky, tedy kupříkladu to, jak si poradit s výměnou okenních skel, aby neunikalo teplo a netvořily se plísně, nebo jak oživit nábytek a zbavit se fleků. Neopomineme ani detaily, a tak se dozvíme, jak mít utěrky na nádobí jako z alabastru. Pokud máte pocit, že už jste dlouho nic nevyráběli vlastníma rukama, můžete se spolu s Láďou hnedle pustit do výroby stylové police na zeď z bedýnky od ovoce. S výtvarnicí Radkou Hamáčkovou, která hýří vychytanými nápady, vytvoříme designový konzolový stolek a pan Jiří z Kladna nás nechá nakouknout do tajemství přípravy půvabných minizahrádek ve skleněných nádobách.

Vyrobte si stylové police na zeď z bedýnek od ovoce
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si stylové police na zeď z bedýnek od ovoce

Mlsným jazýčkům ukážeme, jak si vyrobit fantastický domácí jogurt bez použití jogurtovače tak, jak to dělávaly naše babičky, či jak připravit neodolatelný palačinkový dort. A na závěr se pojedeme podívat na návštěvu do útulku pro zvířata Bouchalka Buštěhrad.

Navštívili jsme útulek pro zvířata Bouchalka Buštěhrad
Autor: archiv FTV Prima Navštívili jsme útulek pro zvířata Bouchalka Buštěhrad

Sledujte 1. března ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama