Vychytávky Ládi Hrušky slaví pět let na obrazovkách

Seriózní rádce i lidový koumák Láďa Hruška oslaví se svým pořadem tuto sezonu už páté narozeniny! Jeho vychytávky vám usnadní život a osobitý šarm zlepší náladu. Poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří. Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! To vše je pořad pro chalupáře, chataře, zahrádkáře, chovatele, majitele teras, balkonů i okenních parapetů!
6. září můžete sledovat další díl oblíbeného pořadu Vychytávky Ládi Hrušky
6. září můžete sledovat další díl oblíbeného pořadu Vychytávky Ládi Hrušky
archiv FTV Prima

reklama

„Pořad Vychytávky Ládi Hrušky za pět let vysílání již neodmyslitelně patří k nedělnímu odpoledni na Primě. Je to pořad plný rozmanitých rad a nápadů, vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny a naše diváky stále baví. Velký dík za to patří Láďovi a jeho týmu,“ říká Lucia Kršáková, výrobní ředitelka FTV Prima.

Hlavní náplní pořadu je po celou dobu vysílání široké spektrum reportáží, v nichž Láďa radí či prezentuje nápady a navštěvuje šikovné lidi. Nechybějí ani recepty. Témata jednotlivých příspěvků reflektují roční období, oblíbené jsou i pravidelné rubriky. První tematické díly čekají diváky hned na začátku nové sezony v září, vysílání začne speciálem z Moravy, protože nejen tam, ale po celém Česku bude právě probíhat vinobraní. Láďa divákům poradí recept na vyprošťovák, ukáže, jak si vyrobit vinotéku ze starého šuplíku i svícen z korků od vína. Samozřejmě přijde i recept na vychytaný hroznový sirup.

Láďa divákům radí, jak si mohou vyrobit zajímavé vychytávky
Autor: archiv FTV Prima Láďa divákům radí, jak si mohou vyrobit zajímavé vychytávky

Novinkou podzimní sezony je rubrika Pošta pro Láďu, ve které Láďa ukazuje fotky od diváků – co zajímavého vyrobili nebo uvařili – a také čte jejich zprávy a vzkazy. Diváci tak mají šanci pochlubit se svými výtvory přímo ve vysílání, stačí je poslat produkci prostřednictvím Facebooku Vychytávky Ládi Hrušky nebo e-mailu lada.hruska@iprima.cz. Zároveň se mohou zúčastnit nové „Výzvy pro Láďu Hrušku“, kam mohou zaslat náměty na věci, které by Láďa měl zkusit vyrobit. Autoři výzev, které si Láďa vybere a zrealizuje je, dostanou za svůj nápad malou odměnu.

Pořad Vychytávky Ládi Hrušky slaví 5 let
Autor: archiv FTV Prima Pořad Vychytávky Ládi Hrušky slaví 5 let

„Ani nemůžu uvěřit, že je to už pět let, co jsme s Vychytávkami začali. Za tu dobu jsme natočili přes 160 reportáží, navštívili přes 600 lidí a celkem natočili téměř 700 hodin materiálu. Námětů, nápadů a receptů, které nám diváci posílají, je tolik, že je ani nespočítám. A jsem za tuto věrnost a nadšení moc vděčný,“ přibližuje pět let s pořadem jeho moderátor Láďa Hruška.

V nové sezóně nebudou chybět zajímavé recepty
Autor: archiv FTV Prima V nové sezóně nebudou chybět zajímavé recepty

Zajímavosti o pořadu:

  • Vysílání začalo v září 2015, od té doby se natočilo 169 dílů.
  • Natáčení jednoho dílu trvá průměrně tři dny. Z každého natáčecího dne přiveze štáb zhruba tři hodiny obrazového materiálu.
  • Za dobu natáčení navštívil štáb přes 600 českých kutilů, zahrádkářů, chalupářů a jiných zručných lidí.
  • V každém díle je pro diváky připraven jeden Láďův recept. Celkem jich před kamerou uvařil 169. Ve skutečnosti jich však bylo několikanásobně víc, protože Láďa všechny recepty dopředu zkouší, a teprve pak je nabízí divákům.

Sledujte v neděli 6. září ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!