Vyrobte si dekorativní věnec z plata od vajíček

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Z plata od vajíček si můžete vyrobit ozdobný věnec
Z plata od vajíček si můžete vyrobit ozdobný věnec
archiv FTV Prima

reklama

Prima neděli rozhodně budete mít se znamenitou dvoubarevnou bábovkou po chlapsku podle Jirky Suchomela. Plato od vajíček, které vám z pečení zbyde, ovšem nevyhazujte, vyrobíme si z něj překrásný dekorativní věnec. Dětem pro radost nebo jako dárek na dětskou party věnujeme vychytaný party pohárek plný cukrovinek. Do koupelny nebo do kuchyně se vždycky hodí nějaká pěkná dózička, ta naše bude vlastnoručně zhotovená ze starých zavařovaček.

Upečte si dvoubarevnou chlapskou bábovku
Autor: archiv FTV Prima Upečte si dvoubarevnou chlapskou bábovku

Dýně všude, kam se podíváš, a tak i my budeme dekorovat, ovšem dýněmi vyrobenými z toaletního papíru a staré utěrky. Půjdeme s Láďou k zubaři – tedy nikoli do ordinace, ale na zahradu, abychom se zatajeným dechem sledovali modelovou železnici pana doktora Komárka. Dozvíme se, jak pěstovat na zahradě či na balkoně granátová jablka. A ani tentokráte si neodpustíme sladkou tečku na závěr a oprášíme velice jednoduchý a rychlý recept na retro jablkový perník.

Dózy si můžete vyrobit třeba ze starších zavařovaček
Autor: archiv FTV Prima Dózy si můžete vyrobit třeba ze starších zavařovaček

Více inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

Sledujte 20. října ve 12.50 na Primě!

reklama

reklama