Vyrobte si neobvyklou ozdobu na vánoční stromeček

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Začněte s výrobou vánočních ozdob, vyzkoušejte nápad na ozdobičky ze šišek
Začněte s výrobou vánočních ozdob, vyzkoušejte nápad na ozdobičky ze šišek
archiv FTV Prima

reklama

Nastal čas pomalu ale jistě začít s přípravami na Vánoce, neboť první advent stojí doslova za dveřmi. A protože ke svátkům patří krásně prostřený stůl, načerpáme inspiraci na slavnostní servírování a ozdobné kroužky na ubrousky. Ke sváteční předvánoční atmosféře patří samozřejmě také náležitá výzdoba, a tak se nechme vtáhnout do Láďovy dílny a společně si vyrobíme zajímavou přírodní minizahrádku na stůl, dekorativní vánoční dárek z kusu prkýnka a šiškožalud jako ozdobičku na stromeček. Než se domem rozvoní vánoční cukroví, můžeme vyzkoušet recept na výtečný dýňový perník.

Vyzkoušejte recept na dýňový perník
Autor: archiv FTV Prima Vyzkoušejte recept na dýňový perník

Pan Smotlacha neměl nikdy příležitost zavítat do Paříže, a tak se rozhodl, že si její dominantu – Eiffelovu věž – postaví přímo doma v obýváku. Je totiž slepená ze špejlí. Poslední listopadový díl zakončíme nápadem na rychlé pohoštění, neodolatelný tatarák ze šprotů, kterým dostanete na kolena každou návštěvu.

Překvapte návštěvu neobvyklým pohoštěním
Autor: archiv FTV Prima Překvapte návštěvu neobvyklým pohoštěním

Více inspirace najdete také na webu www.primadoma.cz.

Sledujte 24. listopadu ve 12.50 na Primě!

reklama

reklama