Vyrobte si romantickou uvítací lucernu podle Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás po letní prázdninové přestávce zpět – opět každou neděli odpoledne.
Romantická lucerna rozzáří vchodové dveře
Romantická lucerna rozzáří vchodové dveře
archvi FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po nedělním obědě se necháme unést dokonalou chutí koláče se slaným karamelem a čokinou. Láďa vyrobí romantickou uvítací lucernu, která rozzáří naše vchodové dveře, a s pomocí šikovného kutila Pavla Zemana z Prima NÁPADŮ sestrojí ze starých palet vychytaný mobilní pořadač na zahradní nářadí. Pořádek musíme udržovat nejen v kůlně a na zahradě, ale také v dětském pokoji, a tak předěláme staré krabice na praktické organizéry.

Nechte se unést dokonalou chutí koláče se slaným karamelem a čokinou
Autor: archiv FTV Prima Nechte se unést dokonalou chutí koláče se slaným karamelem a čokinou

Vše o chovu šneků i o tom, čím nám mohou být užiteční, zjistil Láďa při návštěvě v Krásněvsi. A pokud vám šneci zachutnají stejně jako Láďovi, můžete je napříště servírovat třeba na stylovém tácu z kulatiny. Dřevem voní i kombajn, který z tohoto ušlechtilého materiálu vytvořil kutil Aleš Kroupa. Na závěr si upečeme křupavé tyčinky z nivy podle speciálního Láďova receptu.

Pořádek na zahradě udržíte pomocí mobilního pořadače na zahradní nářadí
Autor: archiv FTV Prima Pořádek na zahradě udržíte pomocí mobilního pořadače na zahradní nářadí

Více inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

Sledujte 15. září ve 12.50 na Primě.

Reklama
Reklama