Vyrobte si z odřezků designový květináč podle Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Z odřezků si můžete vyrobit designový květináč
Z odřezků si můžete vyrobit designový květináč
archiv FTV Prima

reklama

Tuto neděli si Láďa Hruška připravil bramborový speciál! Prozradí třeba, na co všechno se dá využít bramborová voda. S kutilem Vaškem se podívá na celou řadu retro vychytávek. Pustí se i do pečení domácího chleba a prozradí, jaké triky používaly naše babičky, aby jim chléb vydržel čerstvý co nejdéle, i co dělat se zbytkem už ztvrdlého chleba. Originální pítko pro ptáčky na zahradu vyrobíte snadno z betonu a listu rebarbory.

Pusťte se i vy do pečení chleba
Autor: archiv FTV Prima Pusťte se i vy do pečení chleba

Také se vám stalo, že jste nechali děti chvíli bez dozoru, a než jste se nadáli, zeď jste měli pěkně vyzdobenou dětskými malůvkami? Ukážeme, jak je snadno zakrýt vychytaným samolepicím kamenným obkladem. A z odřezků vyrobí Láďa ještě designový květináč. Na závěr pak přijde jako vždy recept, tentokrát na bramborové jednohubky alias pečínky.

Nevzhlednou stěnu zakryjete samolepicím kamenným obkladem
Autor: archiv FTV Prima Nevzhlednou stěnu zakryjete samolepicím kamenným obkladem

Sledujte 20. září ve 13.10 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!