Vyrobte si zásobu domácí dezinfekce podle Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás po zimní přestávce zpět, každou neděli odpoledne.
Když není dezinfekce k dostání, vyrobíme si zásoby doma
Když není dezinfekce k dostání, vyrobíme si zásoby doma
archiv FTV Prima

reklama

V Láďově pohotovosti se dozvíme, proč nevylévat vodu z vaření brambor. Bude se totiž náramně hodit na zahradu i do domácnosti. Ostatně stejně jako praktický držák na holínky. Obzvláště v dnešní době se vyplatí oprášit generacemi osvědčené recepty a připravit si doma léčivý lektvar z cibule, který pomáhá při nachlazení, kašli a rýmě. Že u vás v lékárně dezinfekce došla? Nevadí, udržujte své okolí i svoje ruce v naprosté čistotě díky domácí dezinfekci podle Ládi Hrušky. Ruční práce uklidňují nervy, a tak pokud se cítíte pod stresem, začněte lepit nádherné kytičky ze slupek od pistáciových oříšků. Ty se pak mohou stát základem pro originální přírodní dekorace. Svébytným způsobem relaxuje také pan Novák, jehož koníčkem je výroba luxusních dřevěných psacích per.

Léčivý lektvar z cibule pomůže s kašlem i rýmou
Autor: archiv FTV Prima Léčivý lektvar z cibule pomůže s kašlem i rýmou

Navštívíme útulek pro zvířata v nouzi v Bzové a zjistíme, jací pejsci jsou nejvhodnější pro seniory. Pochutnat si za pár kaček můžeme díky receptu na knedlíčky (nejen) pro svobodné pány, při jejichž přípravě vystačíme s naprostým minimem surovin.

Koníček pana Nováka je výroba luxusních per
Autor: archiv FTV Prima Koníček pana Nováka je výroba luxusních per

Sledujte 22. března ve 13.05 na Primě!

reklama

reklama