Vytvořte si půvabný korálkový strom života

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Společně si vyrobíme korálkový strom života
Společně si vyrobíme korálkový strom života
archiv FTV Prima

reklama

Jakmile se na adventním věnci rozhoří všechny čtyři svíčky, je úplně jasné, že Vánoce stojí přímo za dveřmi. Pojďme si tedy naplno užít příjemnou předvánoční atmosféru a vyrobme někomu ze svých blízkých vlastníma rukama dárek, např. půvabný korálkový strom života. Nebo originální fotostěnu na rodinné snímky ze starých dvířek. Dostaneme tipy na vychytané a zábavné balení vánočních dárků. Naučíme se vyrábět ozdobičky na stromeček z lana. Pokud už máte napečené cukroví, rozvoní naši kuchyni skořicí a hřebíčkem výtečná staročeská pečená jablíčka.

Vaši kuchyň provoní staročeská pečená jablíčka
Autor: archiv FTV Prima Vaši kuchyň provoní staročeská pečená jablíčka

Láďa Hruška slavnostně vyhlásí vítěze letošní soutěže Prima kutil, a navíc bude udělena mimořádná cena za precizní a přesnou práci. A protože to nejlepší prý přichází až úplně na konec, uzavřeme letošní poslední díl božskými nepečenými tiramisu kuličkami, které stihnete vyrobit klidně až na Štědrý den.

Ještě před Štědrým dnem stihnete připravit nepečené tiramisu kuličky
Autor: archiv FTV Prima Ještě před Štědrým dnem stihnete připravit nepečené tiramisu kuličky

Více se dozvíte na www.primadoma.cz.

Sledujte 22. prosince ve 12.50 na Primě!

reklama

reklama