Z dýně můžete vyrobit nejen strašidlo, ale také třeba vázu, Láďa Hruška vás to naučí

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Z dýně můžete vyrobit třeba vázu s podzimními květinami
Z dýně můžete vyrobit třeba vázu s podzimními květinami
archiv FTV Prima

reklama

V dalším díle se s Láďou přeneseme do paprikového ráje – na návštěvu k pěstiteli paprik Ondřeji Gurovi, který nám prozradí nejen to, jak úspěšně pěstovat papriky, ale také jak je vychytaně zpracovat a skladovat. Stranou našeho zájmu nezůstanou ani tykve, ze kterých si vyrobíme hned dvě zajímavé dekorace: podzimní vázu z dýně a rozpustilé panáčky dýňáčky. A vedle nich se bude jistě dobře vyjímat i roztomilá sovička z dřevěného polínka. Komu už se výzdoba nevejde na zem, může se přesunout o kus výš, neboť se naučíme zhotovit drhaný závěs na květináč ze starého trička.

Zkuste si vyrobit drhaný závěs na květináč ze starého trička
Autor: archiv FTV Prima Zkuste si vyrobit drhaný závěs na květináč ze starého trička

Snadný, chutný, rychlý – za pět minut hotový – je čokoládový dezert z mikrovlnky. Naproti tomu realizace domečku v korunách stromů, který postavil kutil Zdeněk Petr pro svá vnoučata, trvala osm let. A na závěr nás čeká ještě jedno sladké pohlaz ení, pochutnáme si na jablíčkových lívancích podle Ládi Hrušky.

Mlsat můžete i zdravě, čokoládový zákusek může být připravený třeba v mikrovlnce
Autor: archiv FTV Prima Mlsat můžete i zdravě, čokoládový zákusek může být připravený třeba v mikrovlnce

Více inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

Sledujte 10. listopadu ve 12.45 na Primě!

reklama

reklama