Základní hygienické návyky naučíte děti formou hry

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vyzkoušejte tipy pro učení dětí základním hygienickým návykům
Vyzkoušejte tipy pro učení dětí základním hygienickým návykům
archiv FTV Prima

reklama

Třetí adventní neděle se nazývá stříbrná a třetí plápolající svíčka na adventním svícnu symbolizuje přátelství. Abychom podpořili příjemnou a přátelskou atmosféru i u nás doma, dostaneme pár zajímavých tipů, jak naučit děti pořádku a základním hygienickým návykům formou hry. Pro domácí štěstí a pohodu je určena také vánoční větev k zavěšení nad stůl, kterou nám pomůže vyrobit Láďa Hruška. Navštívíme dílnu všestranného kutila Pavla Lechnera, který si díky svému důvtipu a šikovným rukám dokonale zrekonstruoval chalupu k obrazu svému.

Vyrobte si vánoční větev k zavěšení nad stůl
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si vánoční větev k zavěšení nad stůl

Připomeneme si některé zvyky při servírování štědrovečerní večeře a necháme se inspirovat Láďovými nápady na úpravu slavnostní tabule. Při vánočním hodování nezapomeneme ani na ty, kteří mají nějaká dietní omezení, a upečeme si fantastická bezlepková vosí hnízda a připravíme vegetariánský zeleninový tataráček.

Připravte si fantastická vosí hnízda bez lepku
Autor: archiv FTV Prima Připravte si fantastická vosí hnízda bez lepku

Více inspirace najdete také na webu www.primadoma.cz.

Sledujte 15. prosince ve 12.45 na Primě!

reklama

reklama