Zdobení svíček je jednoduché, když víte, jak na to

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Svíčky dostanou slavnostní kabátek
Svíčky dostanou slavnostní kabátek
archiv FTV Prima

reklama

Láďa vyrazí do Českého Dubu za manželi, kteří mají doma jednu z největších sbírek betlémů v celé republice. Proti kašli a bolesti v krku představí Láďova domácí lékárna skvělého pomocníka – badyán! Paní Helena se podělí o svůj rodinný recept, podle kterého už desítky let dělá štrochany – vařené bramborové knedlíky ze syrových brambor a zelí. Módní trendy ovlivňují i takové kousky šatníku, jako jsou kravaty. Pozor, ty staré ale nevyhazujte. Láďa z nich snadno a rychle vykouzlí originální andílky, kteří poslouží i jako ozdobičky na vánoční stromek.

Originální andílci jsou skvělá vánoční výzdoba
Autor: archiv FTV Prima Originální andílci jsou skvělá vánoční výzdoba

Chybět samozřejmě nebudou vychytávky od diváků v Poště pro Láďu. Plápolající světlo svíček k Vánocům neodmyslitelně patří, proto paní Radana ukáže, jak vychytaně zdobit svíčky rozpuštěnými voskovkami. Láďa vyhlásí, které dámy zvítězily v soutěži Prima kutil. Tradičně nebude na závěr chybět recept – Láďa se podělí o svou novinku, kterou je perníčkový vánoční likér.

Perníčkový likér bude patřit mezi vaše oblíbené recepty
Autor: archiv FTV Prima Perníčkový likér bude patřit mezi vaše oblíbené recepty

Sledujte v neděli 11. prosince 2022 v 13.05 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!