Kokain místo aviváže? To jsou mi Vylomeniny!

Pohodový sraz s kámoškou se může snadno změnit v až spiritistickou seanci s neočekávaným zvratem. Je to vůbec tatáž osoba, kterou bývala? Tuhle otázku si určitě položí společnice naší první soutěžící. Na REPRÍZU Vylomenin se podívejte v úterý od 21:35 na Primě. Tady máte zatím ochutnávku!
Moderátor Tomáš
Moderátor Tomáš

reklama

Vaše kamarádka začíná mít trochu zvláštní vize. Funguje jako médium a dokonce čte z ruky. Co kdyby vám předpověděla nový vztah? Se ženou! Za předpokladu, že jste muž, dobrá. Ale když jste žena?

Máte pocit, že tu dobrou duši znáte jako své boty. Najednou se ale objeví muž, kterého okradla o tisíce. Komu budete věřit? Nezbláznila se náhodou? A půjčili byste jí své peníze?

Schůzka bývalých partnerů nebývá vždycky příjemnou záležitostí. Když se ale dozvíte, že váš expřítel začal za dobu, co spolu nejste, fetovat a ještě navíc sype kokain do pračky místo aviváže, chtě něchtě musíte trochu zapochybovat o jeho mentálním stavu. A když vám navíc představí novou přítelkyni, pro kterou je kokain "sranda", to už přestává všechno.

Koukněte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vylomeniny (9) - sestřih 2

Pozor, v tomto dílu dostanou moderátoři Martin a Tomáš košem! Proč to soutěžící vzdali? Podívejte se v úterý ve 21:35 na Primě na další Vylomeniny!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!