Nemohla by ses odbarvit na blond, zlato? prosí Tomáš ve Vylomeninách

Hedvika a Tomáš jsou sladký pár. Ale i na jejich nebi je jeden mráček. Hedvika je brunetka. A Tomáše „berou“ spíš blondýnky. Tedy alespoň když mu do ucha našeptávají Martin Dejdar a Tomáš Měcháček z Vylomenin.
Vylomeniny
Vylomeniny

reklama

Když jste na obědě se svojí přítelkyní a znenadání se k vám vášnivě začne hlásit vaše bejvalka, není to úplně ideální konstelace. Když si ale ještě k tomu spletete jméno a svou dívku oslovíte jménem bývalé, je na průšvih zaděláno! Ano, katastrofu lze odvrátit různě, třeba masáží ztuhlé šíje a pár lichotkami.

Ještě mnohem horší ale je, že vaše přítelkyně je sice hezká, ale hnědovláska. A Tomášovi by se tak líbilo, kdyby se Hedvika „hodila“ na blond. Jak si se svým přáním poradí? Podívejte se na video.

Co myslíte, svolí brunetka Hedvika k tomu, že se kvůli Tomášovi odbarví? To se dozvíte zítra v dalším videu na Vylomeninách.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vylomeniny (8) - otázka

 

A na celý díl Vylomeniny se podívejte v úterý ve 21:35 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!