O pořadu

Komediální výherní show s netradiční zábavou a překvapivou improvizací založená na principu skryté kamery. Každý pátek ve 21.20 na Primě.
Vylomeniny!
Vylomeniny!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Během 35 minut vstupují do hry zcela nečekaně dvojice – partnerů, přátel, rodinných příslušníků, spolupracovníků apod., v přirozeném prostředí restaurace nebo kavárny. A jeden z páru absolutně netuší, že se účastní nejdivočejší show roku 2014!

Jednoho z dvojice u stolu si moderátoři vyberou a pod vychytralou záminkou ho odlákají do připraveného zázemí. Zde mu vysvětlí pravidla a dostane skryté sluchátko, přes které bude od moderátorů  dostávat pokyny k plnění nejrůznějších úkolů. Za každý splněný úkol ho čeká určitá peněžní částka.

Svého nic netušícího parťáka u stolu musí soutěžící v této hře udržet co nejdéle, zároveň mu ale nesmí prozradit, že jsou (vlastně oba dva) součástí televizní show! Pokud se prozradí, pro oba hra končí bez jakékoli výhry!

Odměna ve výši 20 000 Kč při splnění všech úkolů určitě stojí za trochu adrenalinu! Tahle částka bude pro vybraného soutěžícího určitě příjemnou motivací, aby pokud možno s chladnou hlavou a naprosto přesvědčivě plnil úkoly zadané od moderátorů. Ti jeho výkon sledují na svém monitoru v zákulisí ze záznamů z kamer umístěných v restauraci.

V roli moderátorů show Vylomeniny uvidíme Martina Dejdara a Tomáše Měcháčka, kteří budou hlavními tvůrci zábavného děje na place. Jak rozmanité úkoly si pro své „obětní beránky“ tihle dva vymyslí? To uvidíme v komediální výherní show Vylomeniny!

Vylomeniny každý pátek ve 21.45 na Prima family!

Reklama
Reklama