Odbarví se Hedvika na blond, když ji Tomáš tak prosil?

Včera jste se mohli podívat video z Vylomenin, ve kterém se chudák Tomáš snaží přesvědčit svou tmavovlasou přítelkyni Hedviku, aby se odbarvila na blond. Na rozuzlení tohoto "problému" se podívejte teď, na nový díl Vylomenin si počkejte na úterní večer. Startujeme od 21.35 na Primě.
Vylomeniny
Vylomeniny

reklama

Na tenhle oběd nebude Hedvika vzpomínat v dobrém. Přítel Tomáš si nejdřív třikrát splete její jméno. To ještě není taková hrůza.

Když ale zjistí, že jméno, jakým ji oslovil, patřilo jeho bývalé přítelkyni, začíná přituhovat. A jako na potvoru se tahle Monika objeví přímo u jejich stolu! Podívejte se na to TADY.

Pro Hedviku ale útrapy ještě nekončí. Tomáš se rozhodne, že ji přemluví, aby se odbarvila na blond. Blondýnky se mu totiž tolik líbí! Podívejte se na video, jestli s Tomášem Hedvika vyběhla:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vylomeniny (8) - odpověď

 

A jestli se těšíte na další díl Vylomenin, nezapomeňte si je zapnout v úterý ve 21:35 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!