A pak že muži jsou hrubí a ženy jemné. Ve Vylomeninách se vám potvrdí opak

Vypadá to, že náš páreček z videa má pěkný, harmonický vztah. Navzdory tomu, že se častují slovy, za která děti okřikujeme. Jenže v co se celá debata změní, to není vidět každý den. Od těchto zážitků jsou ty Vylomeniny. Jejich reprízu sledujte v úterý od 22:05 na Primě.
Vylomeniny - 1
Vylomeniny - 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dlouhovlasá blondýna Oxana začala hru tím, že má použít v konverzaci jména pěti infekčních chorob a následně uzmout z vedlejšího stolu spropitné, které tam zanechali předchozí hosté.

A kdyby jen to! Krádež musela následně odčinit modlitbou, což v kombinaci se slovy „vole“ a jinými vyvádí z míry i naše moderátory. 

Navíc její partner ještě neví, že Oxana by s ním ráda nafotila akty, za které by pak mohli získat solidní finanční odměnu. Tedy pokud se předtím nerozejdou ve zlém kvůli Oxanině zlodějně.

V úterních Vylomeninách toho ale uvidíte mnohem víc. Třeba skvělý tandem "máma-dcera", kde maminka bude ta divoška, kterou nezastaví nic, leda nějaký pohledný mladík... Hlavně chce zkusit něco vzrušujícího a netradičního a chvílema to vypadá, že dceru z toho všeho vzrušujícího "klepne pepka".

Určitě se dívejte v úterý od 21:35 na REPRÍZU vašich oblíbených Vylomenin!

Reklama
Reklama