Sushi z cizího těla?! Ve Vylomeninách je možné všechno

Snědli byste pár kousků sushi z těla cizího člověka, kterého jste právě potkali v restauraci? Odpověď je nasnadě, kdyby vám za to někdo nabídlu pěknou sumičku peněz, proč ne! Přesně tohle by vás mohlo potkat ve Vylomeninách. REPRÍZU tohoto oblíbeného pořadu sledujte na Primě ve 21:35!
Moderátor Tomáš
Moderátor Tomáš

reklama

A co když za splnění bláznivého úkolu dostanete 20 tisíc korun? Jste ochotní udělat pro peníze cokoliv? I o tom jsou Vylomeniny. Show, která odhaluje vaše spolustolovníky takové, jaké je určitě neznáte. Ale budete se u toho královsky bavit!

Jako první nastoupí do akce Tereza a její manžel, který z ní bude chvílema mírně nesvůj. Ze začátku vypadá, že Terka jenom dělá "opičky", s narůstající finanční částkou jsou ovšem úkoly drsnější a drsnější.

Zničit všechny nafukovací balonky v dosahu, přemluvit Péťu, aby spolu bydleli v Japonsku. No a už jsme jenom krůček od sushi, o kterém píšeme v titulku.

Podívejte se už teď na ukázku z dalšího dílu Vylomenin.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vylomeniny (6) - bonus

 

A čekají vás samozřejmě i dvě další dvojice! Dívejte se určitě v úterý od 21:35 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!