Ve Vylomeninách připíjíme na Jágrova třísla!

Jojo, nohám našeho nejlepšího hokejisty je třeba poskytnout nejlepší podporu. Protože kdo by pak dával branky za Českou republiku na hokejových mistrovstvích a na olympiádě? Koukněte se na video, jak se to dělá. Nebo si počkejte na úterý a ve 21.35 si na Primě pusťte reprízu Vylomenin.
Vylomeniny
Vylomeniny

reklama

Jágrova třísla je prostě potřeba udržet "v cajku". Vedle masáží a tréninků je ale zapotřebí i trocha toho štěstíčka, aby se neopakovalo jejich zranění. A jak jinak jít štěstí naproti než přípitkem?

Zájem na hokejistově dobrém zdravotním stavu má i Monika z dalšího dílu Vylomenin. Do ouška jí totiž moderátoři Tomáš s Martinem našeptávají, aby na jeho třísla pronesla přípitek. Tuhle specifickou oblast ale není úplně snadné vyzdvihnout, ještě k tomu když jediný drink, co máte po ruce, je latté. Zadaří se Monice splnit úkol?

Jak se na projev bude tvářit kamarádka? No, jestli je to fanynka hokeje, možná se chytí… Koukněte se na video a uvidíte sami:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vylomeniny (9) - Jágr

 

Těšíte se, co bude následovat? V tom případě zapněte v úterý ve 21:35 Primu a podívejte se na Vylomeniny.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!