Brigita Szelidová musela opustit soutěž! Divákům se líbila nejméně.

Během 2. finálového kola bojovali soutěžící o postup do Velkého finále, které nás čeká už tuto neděli. Nejméně hlasů od diváků dostala Brigita Szelidová, a tak musela soutěž opustit!
X Factor - 2. finále - Brigita Szelidová
X Factor - 2. finále - Brigita Szelidová

reklama

Pro Brigitu Szelidovou byla účast v soutěži splněním životního snu. Na castingu zazpívala tak, že se jí Ondřej Brzobohatý dokonce poklonil, navíc z ní naši porotci vytáhli její osobní příběh, který každého musel chytit za srdce.

Nepamatujete si Brigitu z prvního castingu nebo vám její vystoupení prostě uteklo? Podívejte se na něj v našem článku:

Během Bootcampu Brigita utvořila duo s Miroslawem Witkowskim, kterým se dokonce nechala trochu zastínit. Už v Judge´s Houses alias Domech porotců už to však byla zase stará známá Brigita, která podala fantastický výkon.

Její mentorka Sisa Sklovska si Brigitu očividně oblíbila, a to nejen jako zpěvačku, ale i jako člověka.

„Je hrozně učenlivá, skromná a pokorná.“

Před týdnem jsme mohli vidět Brigitu, která se z všední ženy ze sousedství proměnila v divu! Vypadala naprosto nádherně a zazpívala prostě úžasně. My jsme hned po jejím vystoupení na Brigitku naběhli a udělali s ní rozhovor - najdete je v článku zde:

Během druhého kola to Brigitě opět moc slušelo a dokonce měla modernější, současnější šmrnc, přesto se však divákům líbila ze všech nejméně, proto musela soutěž opustit.

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko


reklama

reklama