Jenom hlas nestačí – Ben Cristovao jede BOMBY!

Který interpret z české a slovenské hudební scény má podle vás největší X Factor? Hlasujte v naší soutěži a vyhrajte nový telefon SONY XPERIA. A proč hlasovat pro Bena Cristovaa?
Ben Cristovao
Ben Cristovao
facebook.com

reklama

 

Kdo má větší X Factor?
HLASUJ ZDE a vyhraj nový telefon SONY XPERIA

Exotický Ben Christovao se v roce 2009 dostal do povědomí veřejnosti díky pěvecké talentové soutěži. Na rozdíl od kolegů nebyl sice nikdy zpěv jeho silnou stránkou, nicméně ten kluk má styl a tanec v krvi.

Hlavně jeho cílevědomost ho dostala tam, kde je teď. 

Ben se krom pěvecké soutěže může pochlubit i působením ve skupině Jad Dance Company, vedené Yemim AD. Už má také za sebou svou debutovou desku s názvem Definitely Different, jejíž součástí je úspěšný singl Give Me Some More a která ho doslova vynesla na přední místa hudebních hitparád.

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ben Cristovao - BOMBY

Jedeme bomby!

Song Bomby a perfektní klip mu zajistily pevnou fanouškovskou základnu. Ben si v něm tak trochu střílí ze všech lidí, kteří se snaží být za každou cenu cool. A rozhodně si nebere servítky. Co vlastně znamená fráze, která se uchytila v řeči dnešních teenagerů? Ben říká, že "bomby" odchytil od své kamarádky a tanečnice, která před každým tanečním vystoupením říkala: "Dneska jedeme bomby, holky!"

Když jedete bomby, znamená to jediné. Prostě do toho jdete naplno!

Režie skvělého videoklipu patří Tomáši Kasalovi a mezi účastníky natáčení byli například slovenští rappeři Moja Reč a taky Benův mladší bráška. Tenhle song má na Youtube už víc jak 5 000 000 zhlédnutí.

 Petra Kloidová

reklama

reklama