Kdo se objeví již tuto neděli v X Factoru? My to víme!

Již tuto neděli začíná světoznámá pěvecká soutěž X Factor. Jen o zpěvu to ale nebude! Jste zvědaví, kdo se v prvním díle castingových kol objeví? My už to víme! Podívejte se na tu třeskutou směs lidí různých žánrů a odlišných talentů už teď! Připravte se na díl plný emocí a zvratů!
XF 1 Crabslide
XF 1 Crabslide

reklama

 

 

Do pěvecké soutěže X Factor se přihlásila spousta lidí z České republiky i ze Slovenska. Vy s námi můžete sledovat jejich cestu, jejich vystoupení i osobní vývoj. Již tuto neděli odstartujeme prvními castingovými koly, které budou plné dechberoucích vystoupení, vypjatých situací a příjemných i těch méně příjemných momentů! Podívejte se na zpěváky, jejichž výkony budete moci sledovat v prvním díle.

A pamatujte: Jenom hlas nestačí!

 

1)

XF 1 Veronika Vohnoutová

VERONIKA VOHNOUTOVÁ

Dvaadvacetiletá hosteska z Havířova by ze všeho nejvíce chtěla zpívat, případně pracovat v médiích a pohybovat se v českém showbyznysu, kde by mohla uplatnit svůj exhibicionismus.

2)

XF 1 Rajmund Csóka

RAJMUND CSÓKA

Třiadvacetiletý student s láskou k hudbě, zpěvu a šansonu nechal na pódiu před porotou a diváky úplně všechno! Uvidíme, zda to bude stačit!

3)

XF 1 Katarína Talanová

KATARÍNA TALANOVÁ

Dvaadvacetiletá kráska se zdravým sebevědomím vystupuje po zahraničních barech a hotelech jako profesionální zpěvačka.

4)

XF 1 Štefan Liptai

ŠTEFAN LIPTAI

Čtyřiatřicetiletý zdravotní bratr se zpěvu věnuje již 17 let. Hraje na bubny a klávesy a má za sebou již několik vystoupení. Vše bere s nadhledem.

5)

XF 1 Katarína Ščevlíková

KATARÍNA ŠČEVLÍKOVÁ

 Je jí 22 let a hudbě se věnuje asi 5 roků. X Factor je první pěvecká soutěž, které se zúčastnila, a trému prý před vystoupením měla. Hudbě se chce věnovat celý život.

 6)

XF 1 Tomáš Kováčik

 TOMÁŠ KOVÁČIK

 Budoucí automechanik, osmnáctiletý Tomáš, pochází z velké rodiny a chce především svému tatínkovi dokázat, že na to má! Miluje sporty, třeba fotbal a volejbal.

 7)

XF 1 Samanta Ledenová

SAMANTA LEDENOVÁ

 

 Čtrnáctiletá žačka 8. třídy základní školy má velkou oporu ve své mamince. Sólový zpěv studuje už 7 let a chystá se na gymnázium.

 8)

XF 1 Iveta Čermáková

 IVETA ČERMÁKOVÁ

 Dvaačtyřicetiletá invalidní důchodkyně studovala zpěv a vystupovala v Národním divadle v Brně. Svou ohnivou povahou se vám vryje do paměti.

 9)

XF 1 Tibor Gyurcsík

 TIBOR GYURCSÍK

 Okolí sedmadvacetiletého strojního inženýra Tibora ve zpěvu moc nepodporuje. On sám si ale vždy vybírá tu nejtěžší cestu, která mu rozšíří obzory.

 10)

XF 1 Revival Bad Boys Blue

 REVIVAL BAD BOYS BLUE

 Duo bratranců Romana a Miroslava Kotlára hraje na plesech i zábavách. Společně působí 8 let a pořád je to baví!

 11)

XF 1 Crabslide

 CRABSLIDE

 Hudební skupina složená z pohledných mladíků ve věku 22–25 let spolu působí asi 3 roky a zároveň jsou nejlepšími kamarády. Milují ženy a hudbu. Nepřišli kvůli penězům, ale posunout se někam dál a poslechnout si rady profesionálů.

 12)

XF 1 Brigita Szelidová

 BRIGITA SZELIDOVÁ

 Osmačtyřicetiletá Brigita pracuje jako módní návrhářka ve svém butiku v Bratislavě. Prožila si své, nyní chce mezi lidi!

 13)

XF 1 MC Bobek

 MC BOBEK

Sedmnáctiletý student chce X Factorem odstartovat svou kariéru. Prozatím studuje na číšníka, miluje pop a rock a je připraven svému hudebnímu snu podřídit úplně všechno.

14)

XF 1 Dominika Tutková

DOMINIKA TUTKOVÁ

Čtyřiadvacetiletou studentku 4. ročníku oboru materiálního inženýrství podporuje celá rodina. Svůj talent prý zdědila po prarodičích.

15)

XF 1 Barbora Svinková

BARBORA SVINKOVÁ

Šestnáctiletá studentka miluje tanec a při vystupování na jevišti je to vidět! Zpíváním v X Factoru si chce splnit svůj sen!

16)


XF 1 Miroslav Daubner

 MIROSLAV DAUBNER

 Třiadvacetiletý studiový technik by rád, aby v budoucnu lidé stavěli pódia pro něj. Rodina ho ve zpívání podporuje, i když konkrétně před nimi se zpívat stydí.

 

Již tuto neděli je všechny uvidíte v akci! Těšte se, určitě se bude na co dívat!

 

Nezapomeňte nás sledovat i na facebookových stránkách www.facebook.cz/xfactorcesko

Sledujte první minuty X Factoru:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

X Factor - Teaser 2014

 

X Factor Stage - Obrázek 3

Česko Slovenský X Factor 2014: Castingy plné talentů!

 

X Factor porota 1 - Obrázek 1

X Factor 2014: Kola, pravidla a porotci. Jak to všechno bude?

 

Tým X Factoru 2014 - Obrázek 6

X Factor: Už tuto neděli! Sledujte nás!

 

XF porota  - Obrázek 1

Porota X Factoru: Kdo s kým, co a jak?

reklama

reklama