Zázraky života II (10) – Rozloučení

Michal těžce nese rozchod s Eliškou. Chtěl by vědět, co udělal špatně a proč dala přednost Máchovi. Michal udělá poslední zoufalý pokus, aby Elišku získal zpátky. Čím Elišku šokuje? Dana se snaží od vztahu s Davidem nic nečekat, ale proti své vůli se do něj víc a víc zamilovává.
Zázraky života II (10) - Obrázek 4
Zázraky života II (10) - Obrázek 4

reklama

Jenže David má teď úplně jiné starosti. Manželka Monika domluvila schůzku s rozvodovým právníkem. Chce děti do své péče. Bude s tím David souhlasit? U Diamantů přetrvává tichá domácnost, Diamant stále žárlí na vrchního Láďu. Protože si nechce nechat nic vysvětlit, vezme situaci do rukou Vlasta. Co vymyslí?

 

Michalově případě se přesně potvrdilo, že člověk si kolikrát začne někoho vážit až ve chvíli, kdy ho ztratí. A Michal těžce nese rozchod s Eliškou. Chtěl by vědět, co udělal špatně. Eliška chtěla dítě, on souhlasil s tím, že bude táta. Chtěla se vdávat, požádal ji o ruku. Tak proč dala přednost Máchovi? Že by měla slabost pro doktory? Ale co když je to jen poblouznění, ze kterého se Eliška za pár týdnů probere? Michal udělá ještě poslední zoufalý pokus, aby Elišku získal zpátky. A dokonce se kvůli ní dostane do vězení. Jaké překvapení pro ni připraví?

 

Eliška není jediná, kdo má slabost pro doktory. A ani jediná, kdo před časem propadl kouzlu Davida Salače. Další na řadě je Dana. Ta se snaží od vztahu se záletným doktorem nic nečekat, ale proti své vůli se do něj víc a víc zamilovává. Jenže David má úplně jiné starosti. Jeho manželka Monika domluvila schůzku s rozvodovým právníkem. A manželé se neshodnou hned u prvního bodu – komu budou svěřeny do péče děti. David nehodlá přistoupit na Moničiny požadavky. Jenže co když bude nakonec po jejím? Proto se teď snaží s dětmi trávit co nejvíc času. Zbude mu nějaký taky pro Danu?

 

Diamant se rozhodl poznat svého nepřítele. Vydá se – nenápadně maskovaný – do zahradní restaurace prohlédnout si vrchního Láďu. Ale protože ho Láďa odhalí, Diamant si připadá trapně. A domů se vrací s ještě horší náladou. Takže u Diamantů přetrvává tichá domácnost. Profesor je sám na sebe naštvaný, že na Vlastu žárlí. A nenechá si vymluvit, že k žárlivosti nemá žádný důvod. Vlasta už toho má dost a rozhodne se vzít situaci do vlastních rukou. Povolá si na pomoc dokonce babičku Kroftovou. A Diamanta pozve právě do inkriminované zahradní restaurace, kde pracuje Láďa. Co má Vlasta v plánu?

 

Klinika má tu čest s dalším problémovým pacientem. Psychicky labilní paní Frýbová by chtěla podstoupit umělé oplodnění. Profesor Diamant nakonec souhlasí, ale má své podmínky. Chce, aby se Frýbová šla hned po zákroku léčit. Jinak jí ho vůbec neprovede. Stojí Frýbová o dítě natolik, aby přistoupila na jeho podmínky?

 

Dívejte se na desátý díl druhé řady seriálu Zázraky života v neděli 22. dubna ve 20.00 na Prima family.

reklama

reklama