O pořadu

Zrcadlo tvého života - Obrázek 2
Zrcadlo tvého života - Obrázek 2

reklama

Tvůrci:
Režie: Zdeněk Zelenka
Námět: Gustav Oplustil
Scénář a dramaturg: Petr Macek / Jan Drbohlav
Hlavní kameraman: Peter Beňa
Vedoucí produkce: Karolína Průchová / Radka Fulínová
Moderuje: Jiřina Bohdalová
Vyrobeno ve společnosti Real TV

 

Zábavný pořad, ve které si každý týden Jiřina Bohdalová pozve do studia jednu významnou osobnost a za účasti jejích přátel, kolegů či rodinných příslušníků s ní projde nejdůležitější etapy jejího života. Pozvání přijali např. Lucie Bílá, Dominik Hašek, Marek Eben, Jan Pirk nebo Karel Gott.

 

Společně nahlédneme na začátky jejich kariéry, připomeneme si jejich klíčové životní okamžiky a poznáme lidi, kteří zásadně ovlivnili jejich cestu ke slávě. Pro pozvané osobnosti si Jiřina Bohdalová připravila překvapení v podobě zapomenutých archivů, setkání s dávnými přáteli či splnění jejich tajných přání. V rozhovorech se její hosté představí tak, jak je běžně neznáme. Jaké měli dětství? Jací byli ve škole? Jaké byly jejich první lásky? Koho vždy obdivovali? A pro co mají slabosti?


 
Můžete se těšit na sérii jedinečných večerů plných skvělých lidí, překvapení, emocí, ukázek či hudebních vystoupení. Přijměte pozvání do skvělé společnosti a nechte se Jiřinou Bohdalovou společně s hosty provázet příjemným večerem.

reklama

reklama