Viktor Preiss – herecká legenda pohlédne do zrcadla svého života

Na televizní obrazovky se vrací oblíbená Jiřina Bohdalová se spoustou zajímavých hostů, kterým nechá nahlédnout do zrcadla jejich života. Tentokrát jím bude jeden z nejlepších českých herců Viktor Preiss.
Zrcadlo tvého života (9) - Viktor Preiss - Obrázek 8
Zrcadlo tvého života (9) - Viktor Preiss - Obrázek 8

reklama

Úžasná Jiřina Bohdalová jako moderátorka v unikátní show! Další pozvání přijal Viktor Preiss, s nímž si za účasti přátel, kolegů a rodiny připomeneme nejvýznamnější etapy jeho života. Nenechte si ujít, jaká překvapení přichystala Jiřina Bohdalová jednomu z nejvýznamnějších herců. Sledujte zábavný pořad plný skvělých hostů.

 

Jedinečná show, ve které se úžasná Jiřina Bohdalová představuje jako moderátorka. Do studia si opět každý týden, tentokrát ve čtvrtek, pozve jednu významnou osobnost a za účasti jejích přátel, kolegů či rodinných příslušníků s ní projde nejdůležitější etapy jejího života. Společně nahlédneme na začátky kariéry pozvaného hosta, připomeneme si jeho klíčové životní okamžiky a poznáme ty, kteří zásadně ovlivnili jeho cestu ke slávě. Pro pozvané osobnosti si Jiřina Bohdalová připravuje četná překvapení v podobě zapomenutých archivů, setkání s dávnými přáteli či splnění jejich tajných přání.

 

V rozhovorech se její hosté představí tak, jak je běžně neznáme. Jaké měli dětství? Jací byli ve škole? Jaké byly jejich první lásky? Koho vždy obdivovali? A pro co mají slabost? Můžete se těšit na sérii jedinečných večerů plných skvělých lidí, překvapení, emocí, ukázek či hudebních vystoupení. Přijměte proto pozvání do nejlepší společnosti a nechte se Jiřinou Bohdalovou společně s hosty provázet příjemným večerem.

 

Sledujte Viktora Preisse a řadu jeho přátel již ve čtvrtek 7. 3. v Zrcadle tvého života od 20.15 na Prima family!

reklama

reklama