Zajímavé setkání s Petrem Jandou nabídne v neděli pořad Zrcadlo tvého života

Uvařte si čaj či nalejte sklenku něčeho ostřejšího a pojďte se s námi vrátit ke známým hitům i zajímavým historkám zpěváka a frontmana skupiny Olympic Petra Jandy. Je to repríza pořadu Zrcadlo tvého života z jara loňského roku - ale to vůbec nevadí, Jandovy písničky nestárnou. Na Primě neděle 12.55.
Zrcadlo tvého života (10) - Karel Šíp, Jiřina Bohdalová a Petr Janda
Zrcadlo tvého života (10) - Karel Šíp, Jiřina Bohdalová a Petr Janda

reklama

Rocková legenda už oslavila neuvěřitelných 50 let se svou kapelou... Čím se však původně vyučil a s jakým hudebním nástrojem začínal? Která láska u něj vítězí: k ženě, či ke kytaře? Kolik žen a dětí zatím měl nebo má? Spousta otázek a množství překvapivých odpovědí v tomto Zrcadle.

 

Kdo byl baskytaristou kapely Faraón, tušíte? Náš první host – Karel Šíp. Co ho však spojuje s Jandou kromě toho, že oba fandí pražským Bohemians?

 

Pepa Vojtek prozradí, že jim Petr Janda pomohl v začátcích kariéry. Co mu popřejí všichni členové kapely Kabát? Co o něm prozradí kněz Zbigniew Czendlik? Hudebník Pavel Sedláček promluví o dlouholetém přátelství.

 

Co Jandu učí fotograf Jakub Ludvík je asi nasnadě. Je možné, že právník Tomáš Sokol také hraje s rockerem Jandou? Pro zpěvačku Petru Janů nejen napsal několik písní, ale nazpíval s ní i pár duetů.

 

Lou Fanánek Hagen, Jandův skorosoused, který v jeho studiu točil dokonce desku. Jak tato všestranná osobnost – úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, vlastním jménem František Moravec – přišel ke svému uměleckému jménu a s čím mu Janda pomohl?

 

Radim Hladík, člen kapely Blue Efekt, jedné z mála „konkurencí“ Olympiku v 60. letech. A jak to s tím konkurenčním bojem hudebních rivalů bylo doopravdy?

 

Široká Jandova rodina také ledacos prozradí. Kdo říká Jandovi „plešatá zpěvačka“ a proč?
Zazpívá kdo jiný, než sám Olympic, jenže v původní sestavě. Dalšími interprety budou Pavel Sedláček, Petra Janů, Aleš Háma, který ztvárnil postavu Petra Jandy v muzikálu.

 

Sledujte pěveckou hvězdu v Zrcadle tvého života opět tuto neděli po obědě ve 12.55 na Primě.

reklama

reklama