Rozmazlujte se od Valentýna až do 1. máje

Valentýn, nebo 1. máj? Který z těchto dnů je ten správný „Den zamilovaných“? Možná se na tom neshodneme, ale za pravdu nám jistě dáte, že každý den je ten správný pro péči o sebe a rozmazlování se. Období od Valentýna do 1. máje tak letos věnujte nejen svým blízkým, ale především sami sobě.
DERMACOL LOVE DAY
DERMACOL LOVE DAY

reklama

Neustálý koloběh práce, péče o domácnost a děti je, zdá se, k nezastavení. Ale všechno nelze zvládat donekonečna, když nebudete věnovat čas sobě, odpočinku a dobrému pocitu ze svého já. A proto letos zkuste lásku věnovat především sobě! Najděte si čas na procházku o samotě, vyrazte jednou týdně na klidnou hodinu jógy nebo si alespoň dopřejte ranní kosmetickou rutinu v klidu v koupelně bez dětí. Věřte nám, jde to!

Jak začít?

Najděte si pro sebe každý den patnáct minut. Ráno před tím, než děti vstanou, nebo po tom, co je uložíte do postele. Však nádobí od večeře zvládne umýt i manžel, jen ho o to poproste! Volnou čtvrthodinku pak věnujte jen sobě – přečtěte si kousek knížky nebo si sestavte novou pleťovou rutinu, díky které se budete cítit jako znovuzrozená a možná zahladíte i nějakou tu vrásku. Hýčkací kosmetický balíček od firmy Dermacol si koneckonců budete moci vysoutěžit na Valentýna na sociálních sítích Prima LOVE.

Uvidíte, že za pár dní si děti i manžel zvyknou, že potřebujete chvilku pro sebe, a pak je ten správný čas přejít k dalšímu kroku. A vyhradit si pro sebe hodinku času. Věřte nebo ne, i to je možné. Ideální je na to víkend, kdy se o děti postará partner. Jen je všechny pošlete na procházku, do parku, na hřiště nebo klidně do bazénu. Poradí si i bez vás. A vy budete mít čas zajít na hodinovou lekci jógy, do sauny nebo třeba na kávu s kamarádkou.

Dopřejte si celodenní odpočinek v rámci Dermacol LOVE DAY

Péči o sebe pak můžete završit s námi, 1. máje na akci Dermacol LOVE DAY, kterou pro vás po dvouleté pauze opět chystáme. Pražská Grébovka se znovu promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. Užít si budete moci den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček a těch nejmenších. Těšit se můžete i na známé tváře televize Prima, v čele s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem. Chybět nebudou ani koncerty, mimo jiné třeba Dary Rolins, přání k jedenáctým narozeninám kanálu Prima LOVE, módní přehlídky, workshopy, zkrášlovací procedury a spousta dalších aktivit. DERMACOL LOVE DAY bude zkrátka patřit jen a jen vám!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!