Tanečníci Movement Studios z Československo má talent vyhráli tento rok již dvanáct titulů Mistrů ČR a chystají se přidat ke svým 40 světovým titulům další, tentokrát ve Španělsku!

Ještě předtím ale exkluzivně vystoupí také na DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce
Jakub Dvořák s tanečnicemi ve svém tanečním studiu Movement Factory
Jakub Dvořák s tanečnicemi ve svém tanečním studiu Movement Factory

reklama

Jedno z TOP 20 nejúspěšnějších studií na světě vystoupí na 1. Máje na akci DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce. Originální tanečníci, kteří zaujali svými choreografiemi i v Československo má talent, sbírají jednu cenu za druhou. Absolutní vítězové napříč všemi věkovými kategoriemi i tanečními styly mají tento rok šestadvacet nominací na Mistrovství Světa. Unikátní choreografie ve stylech contemporary, lyrical, acrobatic a show art budou k vidění i v pražské Grébovce. „Nápadité rekvizity, tanec na té nejvyšší světové úrovni, nebo také choreografii kanadské choreografky světoznámé show So You Think You Can Dance v USA. Je opravdu na co se těšit, pokud nás neznáte, určitě doražte, je to zážitek,” říká Jakub Dvořák, choreograf a tanečník, zakladatel Movement Studios, který se ve třech červnových termínech těší na nové talenty, se kterými po tvrdé dřině vystoupí v rámci dalších televizních show, videoklipů, reklamních spotů, filmů či eventů.

Termíny castingů v Praze, Brně a Veselí nad Lužnicí najdete na instagramových profilech @movement.company, @united__movement, @movement.factory.

Více na https://movementfactory.cz

Jakub Dvořák se svými tanečnicemi z Movement Factory
Autor: Michal Pribylinec Jakub Dvořák se svými tanečnicemi z Movement Factory

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!