Poznejte tři povedené rodinky ze seriálu Prázdniny

S tebou mě baví svět, nebo takoví slovenští Chalupáři. To jsou zkrátka tři tátové v chalupě, kteří se starají o své nezbedné děti během prázdnin. A jde jim to znamenitě - na tatínky! Poznejte povedené rodinky zblízka. Kdo je urostlý Zdeno? A proč je Laco tak háklivý na jeho kapelu?
Prázdniny (1) - upoutávka

Tři tátové Jano, Zdeno a Laco se mají postarat o svoje děti. Tentokrát bez partnerek a maminek. Smečka dětí jim ale jejich vysněnou prázdninovou idylu nijak neulehčí. Otcové mají co dělat, aby se ze všeho nezbláznili. Jak budou válčit se svými dítky, najdou si k sobě vztah nejen děti, ale i dospělí?

To uvidíte na Primě už ve středu ve 20.15 na Primě během premiérového dílu Prázdnin.

Prázdniny (1) - upoutávka
Prázdniny (1) (dějová/postavy) - upoutávka

Jano a jeho rodina

Jano Jančich je učitelem zeměpisu a tělesné výchovy. Společně se svou ženou vychovává tři děti (Máriu, Gorazda a Anežku) a v manželství jim chybí jen jedno - aby se mohli konečně trochu věnovat sami sobě, o což si dvacetileté partnerství přímo říká.

Jano a jeho rodina
Jano a jeho rodina
TV JOJ

Jano má jako správný učitel pevné zásady, ale na chalupě se ukazuje, že rozhodně není takový suchar, jak na první pohled vypadá.

Laco Lehotský a kvalitní manželství

Laco je neúspěšným muzikantem, který hraje po zábavách. S Manželkou Dášou vychovává dva syny. Manželství jim klape i po milostné stránce, Laco si nemůže na nic stěžovat. Jediné, co ho trápí je jeho mizející hudební kariéra.

Laco Lehotský a jeho rodina
Laco Lehotský a jeho rodina
TV JOJ

Je přesvědčený, že mu všechny jeho melodie ukradli bývalí kolegové z kapely OFSAJD. Zatímco se oni prosadili, Lacovi se nic takového nepovedlo. Comeback ale stále plánuje...

Zdeno Marcínek a jeho vyženěná dcera

Zdeno je bývalý fotbalista, který to nikdy nedotáhl do první ligy, i tak měl ale celý život na ženy smůlu. Ty se většinou zajímaly hlavně o jeho peníze, rozhodně ne o city. Zdeno se před půl rokem bezhlavě zamiloval do své budoucí manželky Klaudie, která mu převrátila život naruby.

Zdeno Marcínek a jeho rodina
Zdeno Marcínek a jeho rodina
TV JOJ

Doktorka Klaudie má totiž osmiletou holčičku Lily. Zdeno se bude muset připravit na zcela novou roli otce a manžela. A prázdniny na chalupě budou tím pravým cvičištěm.

Sledujte slovenský seriál Prázdniny na Primě každou středu ve 20.15.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama