3 důvody, proč je nejlepší mít Rande v Římě

Nedělní večer na Prima love patří velké romantice. Jaké to je, když hledáte v Římě romantiku? Americká romantická komedie Rande v Římě vám napoví. Už v neděli ve 20.15 na Prima love.
Rande v Římě
Rande v Římě

V americkém snímku Rande v Římě uvidíte známou tvář ze seriálu Veronica Mars, Kristin Bell, ale také manžela zpěvačky Fergie Josha Dummela.

O čem snímek je? Ambiciózní mladá Newyorčanka (Kristen Bell), zklamaná láskou, vyráží na výlet do Říma, kde se chystá navštívit svou čerstvě provdanou sestru. Při procházce starobylou metropolí ukradne z fontánky zamilovaných několik mincí. A najednou se začnou hrnout nejrůznější nápadníci. Magnát v oblasti uzenin (Danny DeVito), pouliční kouzelník (Jon Heder), pohledný malíř (Will Arnett) a model zamilovaný sám do sebe (Dax Shepard)... Setkává se také s tajemným novinářem (Josh Duhamel). Je ovšem jeho láska pravá? Nebo je to jen kouzlo magické fontánky?

O městě Řím se říkají různé věci. Třeba to, že by se měl vidět a už můžete jenom zemřít. Kolébka evropské civilizace nabízí však i jiné návrhy. Koukněte na 3 důvody, proč randit v Římě.

1) Koupání v nejslavnější fontáně světa

Film Sladký život 1960
Film Sladký život 1960
profimedia.cz

Jen tady se můžete stylově vykoupat ve slavné fontáně Di Trevi jako to udělala herečka Anita Ekberg s Marcelem Mastroiannim. Scéna to byla krásná a vám také nezbyde nic jiného, než se o to pokusit během teplé noci se svým protějškem.

2) Můžete tady začít úplně nový život

Pod toskánským sluncem - projížďka na motorce
Pod toskánským sluncem - projížďka na motorce

Tak to udělala Diane Lane ve snímku Pod toskánským sluncem. Ale Řím vám k novému životu poslouží stejně dobře jako toskánský venkov. A to tu nemusíte ani randit. On si vás nějaký dobře pěstěnný muž totiž najde sám. Jako to mají Italové ve zvyku.

3) Jen v Římě můžete udržovat poměr s pizzou

Julia Roberts
Julia Roberts

Alespoň to tvrdila Julia Roberts ve snímku Jíst, meditovat, milovat, kdy se na čas usídlila v Římě a se svými italskými přáteli pořádala pravidelné hodování. A když může Carrie Bradshaw randit s New Yorkem, proč vy byste nemohla s Římem?

Podívejte se na snímek Rande v Římě už tuto neděli ve 20.15 na Prima love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama