Film Princ a já pokračuje. Co nevíte o nejslavnějším svobodném princi?

Jeho babička oslavila devadesát let, on sám už jednatřicáté narozeniny. Pořád si však drží svůj single život, i když se stále spekuluje o jeho svatbě s přítelkyní. Princ Harry má tu výhodu, že si může vzít ženu neurozeného původu, na rozdíl od pokračování snímku Princ a já 2.
Princ Harry bude otcem
Princ Harry bude otcem
profimedia

Romantickou komedii Princ a já 2 vysíláme už tuto neděli ve 20.15 na Prima love. Pokračujeme v příběhu neurozené dívky, do které se zamiluje princ. Ten má však velký problém. Aby jeho přítelkyni královská rodina respektovala, měl by si ji vzít, což nemůže udělat, protože je jeho dívka nešlechtického původu.

Několik týdnů před svatbou následníka dánského trůnu a studentky medicíny se jejich vztah i budoucnost království ocitá v ohrožení. Podle starého zákona si totiž královský dědic může vzít za manželku pouze ženu urozeného původu, nebo se musí vzdát koruny. Srdci se ale nedá poroučet...

Princ a Já 2 - Cover
Princ a Já 2 - Cover

Jak jejich láska dopadne, uvidíte v neděli na Prima love ve 20.15!

V tomto případě má o dost lepší situaci ten opravdový princ, princ Harry, který je stále single, ačkoliv už se dlouho mluví o jeho svatbě s přítelkyní Cressidy Bonas. O dost těžší to měl jeho otec Charles se svou dnes už manželkou Camillou. I jeho bratr princ William si vzal ženu neurozeného původu. Tehdy se jí ve Velké Británii říkalo Čekanka Kate, ale nakonec se dočkala.

Stejně jako jeho matka bojuje Harry proti nášlapným minám v Angole.
Stejně jako jeho matka bojuje Harry proti nášlapným minám v Angole.
http://www.princehenryofwales.org

Ani princ Harry to však v životě neměl jednoduché. Podívejte se na fakta, která o něm možná ještě nevíte:

1) Když šel Harry do školky v Londýně, rozhodně to automaticky neznamenalo, že měl jako nejslavnější britské dítě v kolektivu vyhráno, naopak. Princ Harry byl prý šikanován.

2) V armádě, kam nastoupil, se mu říkalo "Kapitán Wales", protože Harry nemá jako princ vlastně pořádné příjmení. A tak dostal příjmení podle místa, kde jeho otec obdržel titul.

3) Miluje videohru FIFA.

4) Nenávidí sociální síť Twitter, bez které žádný Angličan nedá ani ránu, zatímco my v České republice ujíždíme hlavně na Facebooku.

Chudák Harry
Chudák Harry

5) Ačkoliv ho celý svět zná pod jménem Harry, jeho celé jméno je Harry David Charles.

6) 77 dní strávil jako voják v Afghánistánu v roce 2007–2008

7) Je fotbalovým fanoušem Arsenalu

8) Ačkoliv jste Harryho mohli vidět po boku prince Williama, když si bral svou Kate, Harry však nebyl svědkem. Královské svatby totiž nemají svědky.

Na Princ a já 2 se můžete podívat už v neděli večer na Prima love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama