Myšlenky zločince budou řešit paradox: podezřelé oběti

Případ “naruby” přinesou další Myšlenky zločince. Speciálním agentům z populárního seriálu pondělní záhada pořádně zamotá hlavu! Na co se můžete těšit? Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima love.
Jsou chytří, rychlí...
Jsou chytří, rychlí...

Podivná stvoření

Tři podezřelí. Krom faktu, že měli vraždit, je spojuje i pořádně fantaskní obhajování jejich činů. Dotyční tvrdí věci, které působí jak vystřižené z hororových filmů, nezdá se však, že by lhali, jak když tiskne. A speciální tým vyšetřovatelů tak brzy dochází k šokujícímu zjištění. Vrazi jsou ve skutečnosti zároveň oběťmi a agenti před sebou mají vskutku démonického protivníka.

Vrahem z donucení

Ten totiž dotyčným podal přípravek vzbuzující návaly hrůzy i zvyšující agresivitu. Oběti tak patrně neovládaly sebe samé. Je původce všech zločinů zvrhlík bavící se cizím utrpením, nebo za celým hrůzným experimentem stojí ještě něco dalšího?

Myšlenky zločince - Dr. Spencer Reid
Myšlenky zločince - Dr. Spencer Reid
archiv Prima

Nejsou jediní

Než tomu přijdete na kloub, tak nutno podotknout, že přeměna lidí v zuřivé bestie pomocí různých látek poslední dobou v televizní i filmové tvorbě tak trochu “letí”. Podobné pohromě loni čelila například neohrožená agentka Peggy Carter v marvelovském seriálu Agent Carter. V hitovém thrilleru Kingsman se obětí děsivé “zkoušky” s krvavými důsledky stal i hlavní hrdina, jinak gentlemanský agent Colin Firth.

Mimochodem, o život půjde tentokrát v Myšlenkách zločince i jednomu ze členů týmu!

Kdo to bude?

Myšlenky zločince uvidíte už v pondělí od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama