Myšlenky zločince: Shemar Moore odchází, nahrazuje ho krasavec z Bez kalhot

Zatímco ve 12. řadě už neuvidíte sexy krasavce Dereka Morgana, tvůrci Myšlenek zločince rozhodně nezaháleli a najali dalšího herce. Tím není nikdo jiný než dobře vypadající Adam Rodriguez. Tady se domnělé vytloukání klína klínem vyplatilo.
Adam Rodriguez si zahrál v Kriminálce Miami

Tento rok otřásla fanoušky speciální kriminálky Myšlenky zločince informace, že sexy mulat Shemar Moore odchází. Podle představitele Dereka Morgana je hlavním důvodem odchodu hlavně touha posunout se osobně a kariérně dál. Myšlenky zločince tak rázem přišly o sexy speciálního agenta, který nikdy nezklamal lehce pichlavými dialogy. 

A vypadá to, že tvůrci úspěšného amerického seriálu dlouho neotáleli a drželi se jasné linky – v případě, že odejde sexy představitel jejich seriálové postavy, musí ji nahradit podobně šarmantní charakter. Seriálová produkce nešla příliš daleko, vzpomněli si totiž na herce, jenž s televizním kanálem CBS spolupracoval dlouhé roky.

Adam Rodriguez v Bez kalhot
Adam Rodriguez v Bez kalhot

Bez kalhot v Miami

Urostlý Adam Rodriguez hrál léta v Kriminálce Miami, fanynky ho ale mohou znát hlavně jako sexy striptéra po boku Channinga Tatuma ve snímku Bez kalhot a v jeho pokračování. Herec se nechal slyšet, že mu v získání role do megatrháku pomohla i Kriminálka Miami. I tam totiž párkrát divačkám dokázal, že jeho tělo je perfektně vysoustruhované. Přestože se jeho postava zdá bez chybičky, herec musel i tak nabrat několik kilogramů svalů a držet přísnou dietu.

Zatím poslední, jedenáctá řada Myšlenek zločince zahrála divákům a divačkám bravurně na nervy a ti zoufale netuší, jaká bude řada dvanáctá. Na tu se můžete podle autorů těšit s vědomím, že další řady speciálních agentů rozšíří nová postava pod taktovkou Adama Rodrigueze. Jednačtyřicetiletý Američan portorikánského a kubánského původu, jenž je hrdým otcem a manželem, a kterého mohou čeští diváci znát nejen jako Erika Delka v Kriminálka Miami, ale i v seriálech jako je Právo a pořádek nebo Roosevelt

Myšlenky zločince můžete sledovat pravidelně každé pondělí ve 20.15 na Prima Love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama