Ze života hvězd Myšlenek zločince: A. J. Cook oslavila narozeniny a ukázala nového kolegu!

Do svého soukromí nechala fanoušky po delší době nahlédnout představitelka agentky Jennifer Jareau Andrea Joy Cook. A ukázala i nejmladšího člena rodiny! Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima Love.
Myšlenky zločince - A.J. Cook s manželem

Myšlenky zločince uvedou díl, který se momentálně dotýká nás všech. Svět podle televizních zpráv padá do záhuby a teroristické útoky nebo útoky na nevinné lidi jsou na denním pořádku. Amerika má však jednu specialitu, střelbu ve škole, kdy zbraň drží nezletilé děti proti svým spolužákům a zpravidla (na konci) i proti sobě. K takovému případu vyjíždí speciální jednotka FBI, aby zjistila, proč šestnáctiletý chlapec postřílel tři nevinné lidi.

To uvidíte na Prima Love v pondělí ve 20.15 v seriálu Myšlenky zločince. A teď se vraťme ke hvězdě, kterou můžete v Myšlenkách zločince vídat už jedenáct let. Protože oslavila narozeniny a podělila se o to se svými fanoušky.

Plážová pohoda seriálové hvězdy

Ostatně kolem Andreina mladšího syna se celé foto točí! Phoenix Sky totiž v červenci oslavil své první narozeniny a Andrea tak poděkovala i všem, kteří mu poslali přání. Zdá se, že rodinka si dala oslavu v plážovém stylu!

Myšlenky zločince - A.J. Cook se synem
Myšlenky zločince - A.J. Cook se synem
Instagram.com

Patrně se navíc slavil nejen rok malého Phoenixe. 22. července měla narozeniny i sama Andrea. Blonďaté krásce je čerstvých 38!

Momentka z placu

Kromě vysluněné fotografie Andy hodila na Instagram i fotku “z práce”. S kolegy totiž začala natáčet neuvěřitelnou 12. řadu Myšlenek zločince! A představila i nováčka v týmu.

Myšlenky zločince - A.J. COOK s novým kolegou
Myšlenky zločince - A.J. COOK s novým kolegou
Instagram.com

V Americe má 12. řada premiéru 28. září. A my se tak máme do budoucna na co těšit!

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama